RAKSSQL

Programy księgowe, oprogramowanie dla firm, oprogramowanie dla biur rachunkowych, kadry i płace.

Zapytaj o ofertę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komputery

Prowadzimy sprzedaż nowych i poleasingowych zestawów komputerowych. Klient ma możliwość wyboru własnej konfiguracji lub skorzystać z porad sprzedawców. Na każdy komputer udzielamy gwarancji producenta (nowe komputery) lub rękojmi sprzedawcy (komputery poleasingowe).

Zamówione zestawy dostępne są max. po 2 dniach roboczych. Oferujemy konkurencyjne ceny, a dzięki podpisanym umowom z bankami nasi klienci mogą u nas skorzystać z preferencyjnych zakupów na raty.

Dzięki kontaktom z wieloma importerami i dystrybutorami możemy zaoferować naszym klientom doskonałe warunki cenowe.

Każdy komputer zanim trafi w ręce klienta przechodzi szereg rygorystycznych testów, dzięki temu możemy szybko zlokalizować i wyeliminować ewentualne wady fabryczne poszczególnych podzespołów. Zestawy komputerowe staramy się montować z takich podzespołów, aby ich wydajność i funkcjonalność była najlepsza w swojej klasie. Wszystkie komputery można w przyszłości łatwo rozbudować o kolejne lub lepsze komponenty. Pracując w tej branży już długi okres czasu wiemy jakie podzespoły są niezawodne i takich staramy się używać w montowanych przez nas zestawach, wszystkie inne trafiają na naszą "czarną listę". Każdy zestaw komputerowy sprzedawany jest z systemem, od klienta zależy, czy zażyczy sobie zestaw z legalnym ale płatnym systemem operacyjnym z serii Microsoft Windows czy też zdecyduje się na mniej popularny ale bezpłatny system Linux. Standardowo platformą systemową w jaką wyposażamy nasze zestawy jest system Linux.

 
 

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zmontować praktycznie każdy zestaw po bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Design by SCROLLNET, October 2006