Telefony komórkowe

Prowadzimy sprzedaż nowych telefonów komórkowych. Wszystkie aparaty pochodzą z legalnych i pewnych źródeł, o czym świadczy pełna gwarancja na każdy telefon oraz brak blokady "simlock", dzięki czemu telefon może pracować w każdej sieci. Ponadto dzięki współpracy z największymi dystrybutorami telefonów komórkowych w Polsce możemy Państwu zaoferować bardzo konkurencyjne ceny.

Oprócz aparatów bez simlocka oferujemy również telefony z pakietem startowym. Telefony te przypisane są do danej sieci, jednak w zamian za to są tańsze od telefonów bez "simlocka".

U nas możesz doładować swój telefon każdym nominałem dostępnym na zwykłych kartach zdrapkach.

Wszystkie posiadane przez nas telefony są nowe, prosto od producenta, z pełną gwarancją i bez blokady Simlock. Od ręki dostępne są następujące modele:

Motorola F3

Motorola V235

Nokia 1110i

Nokia 1112

Nokia 2310

Nokia 2610

Samsung C130

Samsung C300

Samsung X160

Samsung X481

Samsung X510

Sony Ericsson K310i

Samsung C140

Nokia N72

Oprócz sprzedaży aparatów telefonicznych, swoim klientom oferujemy również części, akcesoria, etui, silikony, obudowy, ładowarki, baterie, zestawy słuchawkowe, stojaki itp. Dzięki doskonałym kontaktom z różnymi kanałami dystrybucji jesteśmy w stanie przebić każdą ofertę.

W chwili obecnej posiadamy w naszym sklepie kilkanaście marek telefonów, a każdy praktycznie model możemy Ci sprowadzić na zamówienie na drugi dzień.

                                

 

Design by SCROLLNET, October 2006